Seminee

Tel
+4 0374.018.256
office(at)semineeromania.ro
Seminee si cosuri de fum

Reprezentant vanzari

Nivel cariera = Entry level/Middle level

Cerinte:

Cautam o persoana deschisa, ambitioasa, proactiva si pozitiva, dornica sa acumuleze

cunostinte si orientata catre eficienta in rezultate si dezvoltare profesionala in cadrul echipei.

Candidatul ideal:

Absolvent al Facultatii de Arhitectura, Design Interior sau Constructii;

Cunostinte in domeniul vanzarilor, excelente abilitati de comunicare, negociere si

persuasiune;

Limba Engleza – Nivel mediu;

Bune cunostinte utilizare PC (Microsoft Office);

Carnet de conducere categoria B;

Tinuta si limbaj adecvat;

Beneficii:

Mediu de lucru motivant, intr-o companie dinamica, unde performanta si dorinta de

dezvoltare profesionala sunt recunoscute si recompensate;

Responsabilitati:

Oferirea de consultanta de specialitate, asigurarea suportului si promovarea produselor

si serviciilor la showroom sau pe teren;

Intocmirea ofertelor tehnico-financiare si colaborarea cu celelalte departamente pentru

oferirea de solutii optime;

Administrarea eficienta a proiectelor si urmarirea demersului lucrarii pana la finalizarea

sa;

Orientarea catre client si catre cresterea calitatii serviciilor, prin propunerea de sugestii

pentru imbunatatirea relatiilor cu acestia;

Disponibilitate pentru activitate de teren;

Planificarea si organizarea propriei activitati, pe baza unui bun management al timpului.

Asteptam CV-urile la adresa: office@semineeromania.ro

EGS Building Construct 2009